Hlavná ponuka

Používateľská ponuka

Prekladanie

Typografia

Pohľad do galérií

Náhodný obrázok
Plants vs. Zombies

Krátke správy

- 12. 9. 2018: Valec opäť pripravil aktualizáciu Age of Empires II HD, tentokrát ide o verziu 5.8.

- 15. 4. 2018: Verejné vydanie Call of Duty - Modern Warfare v pôvodnej verzii aj vo verzii Remastered je naplánované na 8. mája.

- 28. 1. 2018: Valec doplnil preklad Age of Empires II HD o texty verzie 5.7 a zároveň pridal preklad ťaženia za Vietnamcov, vďaka čomu lokalizácia opäť prekladá celú hru. Okrem toho bola vylepšená aj lokalizácia pôvodnej hry Age of Empires II.

- 20. 9. 2017: Slovenčina pre Age of Empires II HD odteraz vo verzii 5.5 dopĺňa preklad ťažení za Barmčanov a Kmérov.

- 2. 5. 2017: Valec pripravil novú verziu lokalizácie Age of Empires II HD, ktorá pridáva texty z aktualizácie 5.3 a rozšírení The African Kingdoms a Rise of the Rajas.

- 28. 11. 2016: V priebehu týždňa ohlásime podrobnejšie informácie ohľadom dvojice nových dielov Call of Duty.

- 27. 11. 2016: Rozbieha sa nový preklad - Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Must-have hra pre všetkých fanúšikov žánru Commandosu!

Počítadlo návštev

Návštevy:
Dnes: 31
Za týždeň: 205
Celkom: 266381
Teraz: 0Novinky z projektov

Podporte nás

Prispejte na činnosť portálu Lokalizácie.sk ľubovoľnou čiastkou. Ďalšie informácie alebo číslo účtu nájdete v sekcii Kontakt.

Anketa

Akému projektu by sme sa mali venovať po vydaní Call of Duty: Advanced Warfare?

Počet hlasov: 1152

Shadow Tactics: Blades of the Shogun začína!

Autor článku: Slappy, pridané: 27. 11. 2016 o 09:53:24, počet komentárov: 0
Shadow Tactics: Blades of the Shogun začína!

Pred pár dňami vyšlo demo (čo je už pomerne rarita v dnešnej dobe) hry Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Fanúšikovia žánru Commandos o tejto hre už určite počuli (pred pár mesiacmi bežala uzatvorená beta) a tí ostatní si môžu takto hru obchytať a vyskúšať, či im tento žáner zapasuje.

Keďže ide o pomerne netradičný žáner - a ako správni fanúšikovia - rozhodli sme sa podporiť túto hru, aby si ju bolo možné zahrať priamo v slovenčine.

Okamžite po vydaní dema sme začali pracovať na jeho preklade. Čiže v blízkej dobe čakajte vydanie slovenčiny pre demo a po vydaní plnej hry aj preklad plnej hry.

Shadow tactics

Samotná hra vychádza už o pár dní (6. 12. 2016 - ak nebudú žiadne komplikácie), čo je naozaj šibeničný termín na preklad, keďže samotná hra obsahuje mnoho textu.

Po technickej stránke je preklad vyriešený - diakritika je 100% rozlúsknutá, hra bude obsahovať plnohodnotnú diakritiku, takisto je vyrobený fantastický inštalátor (vďaka za pomoc spoločnosti unSigned, ktorá poskytla svoj produkt Graphical Installer).

Jednotlivé misie nie je problém preložuť, tie budú pomerne rýchlo. Rozhovory, príbeh a tutoriály obsahujú toho textu viac, čo spomalí preklad, avšak našim cieľom je spraviť 100%ný preklad, čiže chceme mať preloženeé všetko.

Sledujte tento web a kartu prekladu pre ďalšie info. Akúkoľvek pomoc (finančnú, prekladateľskú, ...) radi uvítame.

- Slappy

Vybrali.SME.sk

Komentáre

Ak chcete pridať komentár, musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať.

Lokalizácie.sk © 2010-2014. Všetky práva vyhradené.