Hlavná ponuka

Prekladanie

Návody na hry

Typografia

Používateľská ponuka

Pohľad do galérií

Náhodný obrázok
Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Krátke správy

- 24. 11. 2020: Slappy vydal finálnu verziu prekladu Desperados III, v ktorej sú preložené všetky DLC.

- 29. 10. 2020: Pribudol projekt Asterix & Obelix XXL: Romastered, ktorý pripravuje prekladateľ Slappy. Časom sa chystá preložiť celú trilógiu. Prvé obrázky na Facebooku.

- 25. 10. 2020: Od dnes je k dispozícii slovenský preklad stratégie Door Kickers, ktorého autorom je Slappy.

- 15. 10. 2020: Nová verzia slovenčiny do Desperados III pridáva zvyšok Barónových výziev a prvé dve časti DLC.

- 21. 9. 2020: Vydanie slovenčiny do Call of Duty: World War II už túto sobotu 26. 9.!

- 7. 9. 2020: Čeština do Star Wars: Battlefront II aktualizovaná, aby fungovala s verziou z 26. 8. 2020.

- 3. 9. 2020: Vydanie slovenčiny do Sudden Strike 4 už túto sobotu!

Počítadlo návštev

Návštevy:
Dnes: 376
Za týždeň: 1192
Celkom: 374887
Teraz: 9Novinky z projektov

Podporte nás

Prispejte na činnosť portálu Lokalizácie.sk ľubovoľnou čiastkou. Ďalšie informácie alebo číslo účtu nájdete v sekcii Kontakt.

Anketa

Mali by sme rozšíriť ponuku písiem so slovenskou diakritikou?

Počet hlasov: 190

Prekladáme Command & Conquer a Desperados III

Autor článku: MixerX, pridané: 7. 6. 2020 o 19:05:11, počet komentárov: 1
Prekladáme Command & Conquer a Desperados III

Veľmi sa teším, že po úspešnom vydaní prekladov do hier Spyro a Jedi: Fallen Order môžem ohlásiť ďalšie dva projekty, na ktorých robí úplne iná autorská trojica. Prešlo už veľa rokov, odkedy sme mohli povedať, že na slovenských prekladoch pracuje šesť aktívnych autorov. Dúfam, že toto číslo sa nám podarí v budúcnosti navýšiť, preto neváhajte vyplniť náborový formulár.

Command & Conquer Remastered

Snáď najznámejšia stratégia Command & Conquer dostala v piatok večer remasterovanú verziu, na ktorú čakalo viacero našich členov. Michal Bobuš a Gaunt sa dohodli už niekoľko mesiacov pred vydaním, že ak to technické možnosti dovolia, hru by spoločne radi preložili. Ešte v deň vydania sa podarilo pripraviť plnohodnotné nástroje na úpravu herných súborov a preklad mohol započať.

Command & Conquer Remastered Command & Conquer Remastered Command & Conquer Remastered

Keďže táto verzia vylepšuje ako základnú hru Command & Conquer, tak aj druhý diel Red Alert, momentálne ešte zvažujeme, či bude preklad zverejnený po častiach alebo naraz pre oba diely. Ak chcete pomôcť v rozhodovaní, môžete sa zapojiť do ankety. Vzhľadom na to, že Gaunt má pred sebou ešte dokončenie Tropica 6, zatiaľ na preklade textov pracuje najmä Michal Bobuš. Preložené budú všetky herné texty s úplnou diakritikou vrátane videosekvencií, do ktorých autori pridali titulky. Ak sa rozhodnete prispieť, môžete tak urobiť prevodom na účet IBAN SK40 1100 0000 0029 3047 6581.

Desperados III

Slappy, autor prekladu úspešnej RTS Shadow Tactics: Blades of the Shogun, sa pustil do prekladu ďalšej hry od štúdia Mimimi. Desperados III je hra vo westernovom štýle zasadená do 19. storočia. Ako dôkaz, že preklad napreduje, pripravil Slappy krátku videoukážku. O oboch predstavených prekladoch sa budete môcť dočítať viac na ich kartách v sekcii Projekty.

Slappy sa rozhodol aj tentokrát poskytovať betaverziu prekladu každému, kto prispeje. Na poslanie príspevku môžete použiť PayPal alebo číslo účtu SK71 1100 0000 0029 1093 8283. Je dôležité uviesť, že účel príspevku je Desperados III. Pri každom väčšom míľniku potom dostanete novú verziu prekladu.

Komentáre

Ak chcete pridať komentár, musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať.
pepo888

16. 6. 2020
8 komentárov

Ahojte. Na parádu že ste sa rozhodli pre preklad Command & Conquer Remastered:-) Asi mi aj vypadla nostalgická slzička za tými časmi keď sme mali v paneláku spravenú sieť a drtili o život a nespali celé noci:-) Tak nech sa vám darí pri preklade a posielam niečo na pivo;-)

 

Lokalizácie.sk © 2010-2014. Všetky práva vyhradené.