Podcast Inventár #2 o roku 2021 a Activision Blizzard

Do druhej časti podcastu sme si na pomoc prizvali aj hosťa, s ktorým sme sa porozprávali o našich dojmoch z uplynulého roku, a tiež veľkých nákupoch v podaní Microsoftu.

Podcast Inventár #2 o roku 2021 a Activision Blizzard

Po kratšej odmlke sme späť, a tentokrát posilnení aj o hosťa. V druhej epizóde budete totiž okrem tradičného osadenstva počuť aj ďalšieho z členov Lokalizácií, Michala Bobuša. Spolu s Michalom sme si pre vás pripravili dve témy.

Na úvod sa porozprávame o tom, čo nás zaujalo v roku 2021, ako aj o tom, na čo sa tešíme v roku aktuálnom. Podebatovali sme sa o stave herného priemyslu v dobe pandemickej, našich obľúbených a očakávaných hrách, a, samozrejme, o vydaných aj chystaných prekladoch.

Druhá téma bude zasa biznisová. Microsoft roztvoril peňaženku, a je z toho najväčšia akvizícia v histórii herného biznisu. Čo to znamená pre hráčov? Nastane po početných prešľapoch a úpadku v popularite opäť zlatý vek hier od Blizzardu? A bude Call of Duty aj naďalej vychádzať pre konzoly od Sony? Aj o tom sme sa počas tejto témy bavili.

Tak sa pohodlne usaďte, a vypočujte si druhú epizódu podcastu Inventár!

PS: Podcast bol nahrávaný 29. januára a jeho vydanie sa pozdržalo sériou nešťastných okolností. Ospravedlňte preto, prosíme, nezrovnalosti v časových súvislostiach, ako aj čiastočnú neaktuálnosť.