Hlavná ponuka

Používateľská ponuka

Prekladanie

Typografia

Pohľad do galérií

Náhodný obrázok
Call of Duty

Krátke správy

- 12. 9. 2018: Valec opäť pripravil aktualizáciu Age of Empires II HD, tentokrát ide o verziu 5.8.

- 15. 4. 2018: Verejné vydanie Call of Duty - Modern Warfare v pôvodnej verzii aj vo verzii Remastered je naplánované na 8. mája.

- 28. 1. 2018: Valec doplnil preklad Age of Empires II HD o texty verzie 5.7 a zároveň pridal preklad ťaženia za Vietnamcov, vďaka čomu lokalizácia opäť prekladá celú hru. Okrem toho bola vylepšená aj lokalizácia pôvodnej hry Age of Empires II.

- 20. 9. 2017: Slovenčina pre Age of Empires II HD odteraz vo verzii 5.5 dopĺňa preklad ťažení za Barmčanov a Kmérov.

- 2. 5. 2017: Valec pripravil novú verziu lokalizácie Age of Empires II HD, ktorá pridáva texty z aktualizácie 5.3 a rozšírení The African Kingdoms a Rise of the Rajas.

- 28. 11. 2016: V priebehu týždňa ohlásime podrobnejšie informácie ohľadom dvojice nových dielov Call of Duty.

- 27. 11. 2016: Rozbieha sa nový preklad - Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Must-have hra pre všetkých fanúšikov žánru Commandosu!

Počítadlo návštev

Návštevy:
Dnes: 4
Za týždeň: 69
Celkom: 235709
Teraz: 0Novinky z projektov

Podporte nás

Anketa

Akému projektu by sme sa mali venovať po vydaní Call of Duty: Advanced Warfare?

Počet hlasov: 961

Plants vs. Zombies

 

Popis
verzia 1.0
11. septembra 2013

Autori:
jojo3696, MixerX

Prehľad:
Plants vs. Zombies je oddychová 2D hra, ktorá svojím spracovaním zaujala herný svet natoľko, že si vyslúžila viacero nominácií na hru roka. Predstavte si, že žijete pokojný život niekde na okraji mesta a zrazu začne na váš dom útočiť jeden zombík za druhým. Našťastie ste na nich nezostali sami, ale máte podporu oddaných rastlín, ktoré sú odhodlané proti nemŕtvym nepriateľom bojovať. Okrem príbehového režimu hra ponúka boj o prežitie a sériu zaujímavých minihier či hlavolamov. Edícia Game of the Year priniesla nové výzvy v podobe odomykateľných výsledkov. Vydajte sa teda do boja v záhrade, pri bazéne a na streche proti rôznym druhom zombíkov túžiacim po vašom mozgu!

Lokalizované sú všetky texty hry, teda ponuky, almanach, texty úrovní a autori, všetko s úplnou diakritikou. Ďalej je prekreslených všetkých 147 textúr obsahujúcich text, v čom je zahrnutá celá hlavná ponuka, Zombatar, nájdené listy a ďalšie sprievodné nápisy na ľubovoľnom mieste v hre. Lokalizácia je určená pre klasickú škatuľovú, škatuľovú Game of the Year, steamovú a originovú verziu. Inštalátor sám rozpozná, akú verziu máte nainštalovanú. Je vysoko odporúčané vypnúť pred spustením inštalátora antivírusové programy!

Upozornenie:
- pri inštalovaní lokalizácie do hry v službe Origin je potrebné vybrať priečinok s anglickou verziou hry, teda napríklad „C:\Program Files\Origin Games\Plants vs. Zombies\Plants vs. Zombies EN“
- pri inštalovaní lokalizácie do hry v službe Steam je štandardná cesta „C:\Program Files\Steam\steamapps\common\Plants Vs Zombies“
- priečinky ostatných verzií hry by ma inštalátor detegovať automaticky

Málo informácii? Prečítajte si článok alebo kartu!
Podrobnosti o vývoji lokalizácie Plants vs. Zombies
Karta projektu z čias vývoja lokalizácie Plants vs. Zombies

Obrázok z galérie Súvisiace písma Páči sa vám preklad?
Plants vs. Zombies 1. Brianne's Hand

- hlavné písmo hry, almanach a hovorené slovo

2. Dwarven Stonecraft

- hlavné písmo hry, nadpisy a ponuky

Brianne's Hand

Jeni Hopewell

Brianne's Hand

Dwarven Stonecraft

SDFonts

Dwarven Stonecraft

Táto lokalizácia vznikla zdarma v našom voľnom čase. Ak si to vážite, podporte nás! (viac)

Hodnotenie lokalizácie Prevziať (8,41 MB)

Počet hodnotení: 10
Vaše hodnotenie: - %
Priemerné hodnotenie: 99 %

418 prevzatí

Problémy, pripomienky, pochvala, poďakovanie? Píšte!

Ak chcete pridať komentár, musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať.
BluetoothSK

5. 7. 2015
1 komentár

pre tych co maju 64 bit windows + steam: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Plants Vs Zombies

 
MixerX

26. 10. 2013
66 komentárov

Inštalátor nekontroluje správnosť výsledku, čiže sa preklad dá nainštalovať hocikam. Skúsim pouvažovať, či by sa to oplatilo urobiť nejako inak. Vďaka za reakciu.

 
CHUFEV

20. 10. 2013
2 komentáre

Ospravedlnujem sa.Instalovalo to do zleho priecinku.Pomylila sa informacia ze je vsetko v poriadku. Dakujem za skvelu pracu

 
CHUFEV

20. 10. 2013
2 komentáre

Neviem kde je zrada ale stale mi to chodi len v anglictine.Antivirus mam vypnuty , instalacia slovenciny prebehne bez problemov ale ked spustim hru tak slovencina nikde.Viete niekto poradit .DIK

 
MixerX

13. 9. 2013
66 komentárov

Tak to bude tým. V inštalátore viackrát píšeme, že je odporúčané zatvoriť aj antivírusové programy, ale nenapadlo mi, že by nejaký antivírus mohol úplne zablokovať spustenie :) pridám to teda aj sem do popisov. Blokuje to najskôr preto, že v inštalátore sa nachádzajú exe súbory, s ktorými sa aktualizujú herné súbory, aby bol inštalátor čo najmenší.

 
Wes_P

13. 9. 2013
2 komentáre

MixerX: Když jsem na instalátor klikl, tak se nestalo nic. V běžících procesech byl vypsaný. Po nějaké době jsem to opakoval a opět nic. Akorát byl v procesech už 2krát. Vypnul jsem ho, resetoval PC a při restartu to s kompatibilitou XP šlo normálně a rychle! ... Tipnul bych si, že problém bude v avastu!, který vaši slovenštinu detekuje jako hrozbu a má tendenci ji blokovat, protože jsem to opět vyzoušel a už to pod win7/64 šlo...

 
MixerX

13. 9. 2013
66 komentárov

Inštalátor by ale mal fungovať všade, bol testovaný na XP 32-bit, Win7 64-bit a Win8 64-bit. Čo presne sa stalo? Nejaká chybová hláška? Ak sa po spustení klikne mimo, nemusí sa zobraziť splash, čiže to vyzerá, že inštalátor sa neotvoril / otvára dlho. Nemôže to byť tento prípad? Vďaka za komentár :)

 
Wes_P

12. 9. 2013
2 komentáre

Dobrá práce. Rozhodně chválím. Snad jenom instalátor se mi napoprvé nerozjel (win7/64), ale se zapnutou kopatibilitou na XP šlo vše v pohodě!

 

Lokalizácie.sk © 2010-2014. Všetky práva vyhradené.