Náš tím

Členovia tímu Lokalizácie.sk vám prinášajú slovenské preklady do hier už od roku 2001. Značka Lokalizácie.sk vznikla v roku 2010 s cieľom zoskupiť prekladateľov s vysokým štandardom práce a spoločne tak vytvárať preklady najvyššej kvality. Za viac než dekádu činnosti sme preložili vyše 80 hier a na ďalších desiatkach projektov sme spolupracovali.

Keďže pracujeme ako dobrovoľníci bez nároku na odmenu, prijímame každú pomocnú ruku. Máme otvorený nábor prekladateľov, korektorov, testerov a sme otvorení akejkoľvek spolupráci.

Vedenie tímu

MixerX
Mário Csaplár

zakladateľ

Od roku 2005 sa podieľam na slovenských prekladoch v najrôznejších rolách, od prekladu až po programovanie. Lokalizácie.sk pomáham budovať s cieľom vytvoriť prostredie na vznik kvalitných lokalizácií špičkových hier.

BoBo
Michal Bobuš

prekladateľ

korektor

tester

Som veľkým zástancom toho, že tie najlepšie umelecké diela by sme si mali vychutnávať len v slovenčine a češtine. Keďže súčasná situácia v hernom biznise neumožňuje vznik dostatočného množstva prekladov, je to na našej komunite, kam patria aj Lokalizácie.

Aktívni členovia

Ajaxtomas

tester

Epero

prekladateľ

návodár

Gaunt

prekladateľ

korektor

iNfernity

prekladateľ

lichkangaxx
lichkangaxx

prekladateľ

tester

Členom lokalizacie.sk som sa stal v roku 2020 a moja hlavná činnosť spočívala v prvej fáze najmä v testovaní prekaldov. Mojou ambíciou je však sa zapojiť do samotného prekladania a pomôcť tak slovenskej lokalizačnej scéne.

Miracle

správca Discordu

Slappy
Slappy

guru

Ako technik a prekladateľ pomáham jazykovo menej zdatným hráčom užiť si hry v našom rodnom jazyku už takmer 20 rokov.

Bývalí a čestní členovia

CyberQwert

programátor

Granis

prekladateľ

Inquisitor Kane

prekladateľ

jojo3696

prekladateľ

Iva Roháčová

prekladateľka

korektorka

Mike

prekladateľ