Nový rok, nová nádej

Ako vám Mário referoval v minulom článku, náš tím Lokalizácie.sk pokračuje aj napriek útlmu činnosti viacerých členov. Za poslednú dobu sa nám nazbieralo toľko projektov, že sa oplatí si o nich povedať viac v sumáre.

Nový rok, nová nádej

Ako vám Mário referoval v minulom článku, náš tím Lokalizácie.sk pokračuje aj napriek útlmu činnosti viacerých členov. Vďaka našej neúnavnej práci sa nám za poslednú dobu nazbieralo toľko projektov pred dokončením a vydaním, že som si povedal, že bude najlepšie o nich informovať v sumáre.

Hogwarts Legacy

Veľmi príjemne nás prekvapil váš záujem o podporu tohto prekladu a s prekladateľom Eperom vám za to srdečne ďakujeme. Veľa ľudí sa tiež podujalo na nahlasovanie chýb, aj vďaka tomu môžete čoskoro čakať novú verziu so stovkami vylepšení.

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

Autor prekladu Crash 4 a Spyro Reignited Trilogy, Mário, si pre vás tentokrát pripravil veľkú lahôdku. Možno si niektorí spomeniete, že táto trilógia od Vicarious Visions nemá v hre titulky. Tak ako je to možné? Už čoskoro vám o tom Mário určite povie viac.

Broken Age

Preklad rodiaci sa 10 rokov, za ktorého kvalitu sa zaručujeme. V minulosti preložil prvú časť jojo spolu s Máriom, o preklad druhej časti sa postaral druhý menovaný veterán slovenských lokalizácií. Iowerth aktuálne dokončuje druhé kolo testovania, potom sa ešte rozhodneme, či budeme čakať na to moje tretie, alebo ho vypustíme medzi vás už teraz. Ak o preklad stojíte čím skôr, pokojne nám dajte vedieť na Discorde. 😉

Star Wars Jedi: Survivor

Ďalší obrovský preklad, ktorý sme z obozretnosti oznamovali len veľmi opatrne na našom Discorde, sa blíži k prvej verejnej verzii. Epero sa hecol a s vervou dokončuje aj posledné texty, Mário zatiaľ pripravuje inštalátor, a tak už o doslova o zopár týždňov budete môcť hrať pokračovanie Padlého Rádu od rovnakého tímu prekladateľov spolu s Infernitym.

Star Wars: Dark Forces Remaster

Mário už pre vás v minulosti preložil Quake 1/2 od Nightdive Studios a ja som si povedal, že k tomu pridám ďalší kúsok. Ide o vylepšený prvý diel Dark Forces zo sveta Star Wars, ktorý nám predstavuje postavu Kylea Katarna (neskôr séria Jedi Knight). Táto FPSka je opäť postavená na známom KEX Engine a hrá sa perfektne aj na gamepade. Ak máte radi Doom 1/2/64 alebo Duke Nukem 3D, je to niečo pre vás.