Call of Duty
Call of Duty

Call of Duty

Už prvý diel dnes svetoznámej série Call of Duty si vyslúžil viacero ocenení Hra roka. Akčná hra z pohľadu prvej osoby vám pripomína ukrutné boje druhej svetovej vojny vo viacerých častiach sveta. Ako vojak USA, Spojeného kráľovstva a ZSSR bojujete v kampani proti rozmáhajúcej sa Ose. Aby toho nebolo málo, máte k dispozícii internetový režim, ktorý sa vyznačuje úžasnou hrateľnosťou a možnosťami.

Call of Duty

Dôležité informácie

Lokalizované sú všetky texty hry s úplnou diakritikou, vrátane hodností vojakov, prekreslených textúr a otitulkovaného záverečného videa. Lokalizácia bola vytvorená z anglickej verzie hry 1.5b, no bola testovaná aj na verziách 1.0, 1.2, 1.3, 1.4 a 1.5. Overená je aj kompatibilita s hrou distribuovanou cez Steam.

Lokalizácia hry viacerých hráčov prekladá všetky texty hry okrem názvov typu hry a iných zaužívaných výrazov s úplnou diakritikou vo všetkých častiach. Diakritika je plne funkčná v každej verzii hry, nijako neruší priebeh hry ani kontrolu súborov proti cheatovaniu.

Upozornenie:

Po nainštalovaní lokalizácie nebudú funkčné staršie uložené hry. Je to spôsobené tým, že hra si ukladá kontrolné súčty jednotlivých súborov.

Autor

MixerX
Mário Csaplár

preklad

textúry

diakritika

testovanie

inštalátor

Prispej nám

PayPal PayPal

Prispej nám cez banku

IBAN: SK7111000000002910938283
BIC/SWIFT: TATRSKBX

PayBySquare

Súvisiace písma

Hodnotenie lokalizácie

Počet hodnotení: 15
Priemerné hodnotenie: 98,0 %

Odoslať hodnotenie