Grand Theft Auto: San Andreas
Grand Theft Auto: San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas

Záver pôvodnej trilógie Grand Theft Auto sa odohráva na začiatku 90. rokov v troch slnečných kalifornských mestách. Hlavnou postavou je Afroameričan CJ, ktorý sa túži dostať z prostredia amerického ghetta a vojen pouličných gangov ku kvalitnejšiemu životu.

Grand Theft Auto: San Andreas

Dôležité informácie

Lokalizované sú všetky texty hry, teda ponuky, rozhranie, texty misií, dialógy, popisy, štatistiky. Ďalej boli prekreslené niektoré textúry na radare. Lokalizácia nahradzuje španielsky jazyk. Vzhľadom na vek hry sú súčasťou lokalizácie aj opravy na lepšiu kompatibilitu hry so systémom Windows 10 a širokouhlými monitormi.

Nastavenie jazyka v hre:

Keďže hra využíva viacjazyčné rozhranie, táto lokalizácia nahradzuje španielsky jazyk. Slovenský jazyk je viditeľný vo výbere jazykov, kde ho môžete nastaviť (Options -> Language setup -> Slovak).

Použitie programu Downgrader:
Program Downgrader slúži na návrat hry na platforme Steam do verzie 1.0, čo so sebou prináša obnovu odstránených piesní, misií, dialógov a najmä podporu herných modifikácií. Inštalátor slovenskej lokalizácie ho automaticky spustí uprostred inštalačného procesu. Rozhranie programu je len anglické, preto, prosím, vykonajte počas inštalácie nasledujúcu postupnosť krokov:

  1. Pri spustení vás program vyzve na potvrdenie licenčných podmienok. Na otázku „Do you agree to these terms?“ odpovedzte stlačením „Yes“.
  2. Program preskenuje herné súbory a zistí, že potrebuje z internetu prevziať aktualizačné súbory. Na otázku „Patch files appear to be missing. Attempt to download them from RockstarNexus?“ odpovedzte stlačením „Yes“.
  3. Po prevzatí aktualizačných súborov stlačte „Downgrade“ v pravom dolnom rohu programu. Nie je nutné zaškrtávať žiadne modifikácie, pretože inštalátor slovenčiny v sebe obsahuje všetko potrebné.
  4. Program sa vás spýta, či chcete skopírovať celú hru do iného priečinka na disku. Odporúčame reagovať kliknutím na „No“.
  5. Na otázku „Add Registry Entries?“ odporúčame reagovať kliknutím na „Yes“.
  6. Po dobehnutí aktualizácie program vypíše „Downgrade Complete -- Enjoy“. Stlačte „OK“ a ukončite program krížikom, čím sa dokončí inštalácia slovenskej lokalizácie.

Autori

MixerX
Mário Csaplár

preklad

diakritika

testovanie

inštalátor

BoBo
Michal Bobuš

korektúry

časovanie dialógov

Prispej nám

PayPal PayPal

Prispej nám cez banku

IBAN: SK7111000000002910938283
BIC/SWIFT: TATRSKBX

PayBySquare

Súvisiace písma

Hodnotenie lokalizácie

Počet hodnotení: 0
Priemerné hodnotenie: - %

Odoslať hodnotenie