Beautiful Desolation

Beautiful Desolation

Izometrická adventúra zasadená do ďalekej budúcnosti. Preskúmajte postapokalyptickú krajinu, riešte hádanky, spoznajte nových priateľov a vytvorte si mocných nepriateľov, riešte konflikty a bojujte o svoj život, zatiaľ čo odhaľujete tajomstvá pustého sveta okolo vás.

Beautiful Desolation
Celkový stav
30 %
Preklad
30 %
Diakritika
100 %
Textúry
100 %
Korektúra
-
Testovanie
9 %

Aktualizácie

Spúšťame predbežný prístup k prekladu Beautiful Desolation

Preklad postupne napreduje a keďže obsahuje naozaj obrovské množstvo textov, rozhodli sme sa uvoľniť verziu pre prispievateľov, ktorí takto môžu hrať preloženú hru prednostne.

Preložených je cca 30% textov,  pri preklade sa snažíme postupovať systematicky, podľa príbehu, aby sa dala hra hrať od začiatku a bolo už všetko preložené.

Každý prispievateľ získava automaticky aj ďalšie verzie prekladu, ktoré budú postupne vznikať a každá spätná väzba je vítaná - či už reportovanie nepresností, alebo akýchkoľvek problémov s prekladom.

 

Preklad spustený

Vynikajúca indie isometrická adventúra, ktorá Cás zavedie do postapokalyptického sveta, kde zažijete epické dobrodružstvo, stretnete zaujímavé postavy a vyriešite nespočetné množstvo hádaniek sa dočká slovenskej lokalizácie!

 

Lokalizácia je určená pre všetky verzie hry na platforme PC.

Všetky texty sú samozrejme s úplnou diakritikou, pričom boli prerobené aj fonty a prekreslené textúry.

Hra bude preložená kompletne, ak narazíte na nejaký nepreložený text dajte nám vedieť.

Preklad bol vytvorený a testovaný na Steam a GOG verziách, ale funguje i na iných verziách a platformách (pre iné platformy je potrebné súbory skopírovať ručne, nakoľko nemajú automatický inštalátor).

Autori prekladu

Preklad textov, korekcia a testovanie
Keiven

Fonty, technika a testovanie
Slappy

Inštalátor
www.graphical-installer.com

V hre si pozrite Autorov! Podporte slovenské preklady!