Hlavná ponuka

Používateľská ponuka

Prekladanie

Typografia

Pohľad do galérií

Náhodný obrázok
Call of Duty 2

Krátke správy

- 12. 9. 2018: Valec opäť pripravil aktualizáciu Age of Empires II HD, tentokrát ide o verziu 5.8.

- 15. 4. 2018: Verejné vydanie Call of Duty - Modern Warfare v pôvodnej verzii aj vo verzii Remastered je naplánované na 8. mája.

- 28. 1. 2018: Valec doplnil preklad Age of Empires II HD o texty verzie 5.7 a zároveň pridal preklad ťaženia za Vietnamcov, vďaka čomu lokalizácia opäť prekladá celú hru. Okrem toho bola vylepšená aj lokalizácia pôvodnej hry Age of Empires II.

- 20. 9. 2017: Slovenčina pre Age of Empires II HD odteraz vo verzii 5.5 dopĺňa preklad ťažení za Barmčanov a Kmérov.

- 2. 5. 2017: Valec pripravil novú verziu lokalizácie Age of Empires II HD, ktorá pridáva texty z aktualizácie 5.3 a rozšírení The African Kingdoms a Rise of the Rajas.

- 28. 11. 2016: V priebehu týždňa ohlásime podrobnejšie informácie ohľadom dvojice nových dielov Call of Duty.

- 27. 11. 2016: Rozbieha sa nový preklad - Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Must-have hra pre všetkých fanúšikov žánru Commandosu!

Počítadlo návštev

Návštevy:
Dnes: 62
Za týždeň: 62
Celkom: 269360
Teraz: 0Novinky z projektov

Podporte nás

Prispejte na činnosť portálu Lokalizácie.sk ľubovoľnou čiastkou. Ďalšie informácie alebo číslo účtu nájdete v sekcii Kontakt.

Anketa

Akému projektu by sme sa mali venovať po vydaní Call of Duty: Advanced Warfare?

Počet hlasov: 1163

L: Age of Empires II a Age of Empires II: HD Edition

Autor článku: MixerX, pridané: 5. 7. 2013 o 20:17:46, počet komentárov: 0
L: Age of Empires II a Age of Empires II: HD Edition

V čase naplno rozbehnutého skúškového obdobia nás z ničoho nič príjemne prekvapil dlhoročný prekladateľ Valec, ktorý aktualizoval svoju staršiu lokalizáciu obľúbenej hry Age of Empires II. Po menšej diskusii sa rozhodol zohnať si nedávno vydanú HD edíciu tejto hry a prispôsobiť lokalizáciu aj pre ňu.

Musím povedať, že nebýva zvykom, aby sme na našom portáli vydávali cudzie preklady. Dôvod je jasný, ide nám o to, aby ste u nás našli iba lokalizácie tej najvyššej kvality. Po preskúmaní Valcovej práce sme usúdili, že latku našich kritérií bezpečne prekročil a s radosťou ju teda zverejníme. Tu sú slová samotného autora:

Po desiatich rokoch Vám ponúkam aktualizovanú verziu slovenského prekladu do hry Age of Empires II. Verzia 2.2.1 okrem základnej hry The Age of Kings a datadisku The Conquerors Expansion obsahuje aj lokalizáciu neoficálneho datadisku Forgotten Empires. Preložená je kompletne celá hra, ťaženia a scenáre, texty medzi misiami a história.

Age of Empires II Age of Empires II Age of Empires II

Inštalačný program doinštaluje do systému aj náhradné písma (medzi ktorými je aj Junius Standard) a umožní slovenčinu kedykoľvek odinštalovať. Viac informácií nájdete v priloženom súbore ReadmeSK.txt. Rozšírenie Forgotten Empires môžete zdarma prevziať na ForgottenEmpires.net.

Age of Empires II: HD Edition je remakom starej klasiky Age of Empires II: Age of Kings vrátane datadisku The Conquerors Expansion. Prináša mierne vylepšenú grafiku, podporu vyšších rozlíšení a viac monitorov, prerobený multiplayer, Steam Workshop. Distribuovaná je výhradne cez Steam.

Age of Empires II HD Age of Empires II HD Age of Empires II HD

Pre záujemcov ponúkam slovenskú lokalizáciu. Preložená je kompletne celá hra, ťaženia a scenáre, texty medzi misiami a história. Inštalačný program takisto doinštaluje do systému aj náhradné písma a vytvorí odinštalátor. Táto slovenská lokalizácia je určená pre hru Age of Empires II: HD Edition verzie 2.3 (12.21.1234.11). Bez problémov by však mala fungovať aj na starších verziách.

- Valec

Na záver by som rád vyzdvihol výborne preloženú encyklopédiu, v ktorej sa dozviete mnohé historické súvislosti, a prepracovaný inštalačný program. Valec si dal na všetkom záležať, tak si teda užite túto klasiku ešte raz, vo vylepšenom slovenskom preklade.
Slovenský preklad hry Age of Empires II (2,15 MB)
Slovenský preklad hry Age of Empires II: HD Edition (2,17 MB)

Vybrali.SME.sk

Komentáre

Ak chcete pridať komentár, musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať.

Lokalizácie.sk © 2010-2014. Všetky práva vyhradené.