Grand Theft Auto: Vice City
Grand Theft Auto: Vice City

Grand Theft Auto: Vice City

Nástupca úspešného Grand Theft Auto 3 so sebou priniesol množstvo noviniek. Od vrtuľníkov, cez motorky, mobilný telefón, výborný soundtrack až po hlavnú postavu Tommyho Vercettiho, ktorý konečne dokáže hovoriť. Príbeh sa začína rutinným obchodom s drogami, ale ako to už býva, nie všetko ide podľa plánu.

Grand Theft Auto: Vice City

Dôležité informácie

Lokalizované sú všetky dostupné texty - ponuky, dialógy, názvy misií, niektorých vozidiel, niektorých mestských štvrtí, všetko s úplnou diakritkou. Lokalizácia obsahuje 251 prekreslených textúr v hre, teda pútače, logá obchodov, smerové tabule, prechodové obrazovky medzi mestskými časťami, radar a iné.

Keďže hra využíva viacjazyčné rozhranie, táto lokalizácia nahradzuje španielsky jazyk. Slovenský jazyk je viditeľný vo výbere jazykov, kde ho môžete nastaviť (Options -> Language setup -> Slovak).

Upozornenie

Pred inštaláciou lokalizácie je potrebné, aby ste sa aspoň raz dostali cez hlavnú ponuku priamo do hry. Hra si vtedy vytvorí súbor s textúrami, ktorý táto lokalizácia prepisuje, a vypíše pri tom hlášku „Optimalizujem textúry pre vašu grafickú kartu“. Ak sa tak nestane, slovenské textúry vám nemusia fungovať! V takomto prípade odinštalujte lokalizáciu a nainštalujte ju znova.

Autor

MixerX
Mário Csaplár

preklad

textúry

diakritika

testovanie

inštalátor

Prispej nám

PayPal PayPal

Prispej nám cez banku

IBAN: SK7111000000002910938283
BIC/SWIFT: TATRSKBX

PayBySquare

Súvisiace písma

Hodnotenie lokalizácie

Počet hodnotení: 18
Priemerné hodnotenie: 93,3 %

Odoslať hodnotenie