Age of Empires III: Definitive Edition
Age of Empires III: Definitive Edition

Age of Empires III: Definitive Edition

V októbri 2020 vyšla Definitive Edition aj poslednej časti strategickej trilógie Age of Empires. Priniesla grafické vylepšenia, podporu 4K rozlíšenia a niekoľko obsahových dodatkov.

Age of Empires III: Definitive Edition

Dôležité informácie

Po viac ako dvoch rokoch vám prinášame kompletný slovenský preklad pre Age of Empires III: Definitive Edition aj všetky doteraz vydané DLC. Preložené sú všetky herné texty vrátane encyklopédie. Je však ešte potrebné skorigovať encyklopédiu a vykonať dodatočné testovanie. Na hru aj naďalej vychádzajú aktualizácie, takže naša práca sa týmto určite nekončí.

Preklad zatiaľ prešiel len testom funkčnosti, takže za prípadné chyby sa vopred ospravedlňujeme. Vzhľadom na to, že na hru pravidelne vychádzajú aktualizácie, preklad sa bude postupne upravovať. Na záver by som sa chcel poďakovať každému, kto preklad doteraz podporil.

Slovenský preklad čerpá najmä názvoslovie z oficiálnej češtiny od Playmana, ďakujeme im, že nám pred rokmi dopriali si užiť túto stratégiu v českom jazyku.

Preložené sú aj DLC: United States Civilization, The African Royals, Mexico Civilization a Knights of the Mediterranean.

Autori

Gaunt

preklad

testovanie

korektúry

lichkangaxx
lichkangaxx

preklad

testovanie

MixerX
Mário Csaplár

inštalátor

Prispej nám

PayPal PayPal

Prispej nám cez banku

IBAN: SK7111000000002910938283
BIC/SWIFT: TATRSKBX

PayBySquare

Hodnotenie lokalizácie

Počet hodnotení: 68
Priemerné hodnotenie: 89,3 %

Odoslať hodnotenie