Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered
Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered

Začiatkom novembra 2020 vyšla vynovená edícia Call of Duty: Modern Warfare 2, ktorá priniesla vylepšenia najmä po grafickej stránke. Príbehová časť sa navyše dočkala dopracovania pasáží, na ktoré autorom pre pôvodnú hru už nezostal čas.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered

Dôležité informácie

Lokalizované sú všetky texty hry pre jedného hráča, teda ponuky, úlohy, titulky pri videách a dialógy. Nezabudnite si v nastaveniach zvuku zapnúť titulky! Lokalizácia je určená výhradne pre anglickú verziu hry 1.0.1280159 distribuovanú cez Battle.net. ­Žiadna iná verzia hry nie je podporovaná.

Veľmi dôležité:
1. Aby bola hra po slovensky, musíte použiť spúšťací program slovenského prekladu! Preklad nie je vykonaný zásahom do herných súborov, preto po spustení hry cez Battle.net bude hra po anglicky!

2. Pri hraní so slovenským prekladom je nutné začať od začiatku. Vaše pôvodné uložené hry z platformy Battle.net budú naďalej dostupné, ak hru spustíte po anglicky.

3. Na niektorých systémoch je nutné udeliť súboru „MW2CRSK.exe“ vynímku z antivírusu, pretože Windows Defender nesprávne deteguje trójskeho koňa.

Autor

MixerX
Mário Csaplár

preklad

diakritika

technika

testovanie

inštalátor

Prispej nám

PayPal PayPal

Prispej nám cez banku

IBAN: SK7111000000002910938283
BIC/SWIFT: TATRSKBX

PayBySquare

Súvisiace písma

Hodnotenie lokalizácie

Počet hodnotení: 0
Priemerné hodnotenie: - %

Odoslať hodnotenie