The Vanishing of Ethan Carter
The Vanishing of Ethan Carter

The Vanishing of Ethan Carter

The Vanishing of Ethan Carter je akčná adventúra z pohľadu prvej osoby, ktorá svet uchvátila svojím grafickým spracovaním. Podľa hodnotení ide o jednu z najlepších hier roka 2014.

The Vanishing of Ethan Carter

Dôležité informácie

Lokalizované sú všetky texty hry, teda ponuka, dialógy, listy, texty interakcie a spúšťací súbor, všetko s úplnou diakritikou. Zároveň boli prekreslené všetky obrázky, na ktorých sa nachádzal anglický text, teda nápisy v hernom svete a všetky listy, noviny či poznámky.

Bola vyrobená na originálnej verzii distribuovanej cez Steam, ale funkčnosť je zaručená s inými verziami. Zároveň je funkčnosť prispôsobená ako pre základnú hru, tak pre aktualizácie 1, 2, 3 a 4. Je vysoko odporúčané vypnúť pred spustením inštalátora antivírusové programy!

Nastavenie jazyka:

Slovenský jazyk by mal byť v hre aktívny ihneď po nainštalovaní lokalizácie. Ak sa tak nestane, môžete ho aktivovať priamo v spúšťacom súbore nastavením položky „Texts“ na „Slovenské“. Iný spôsob je nastaviť jazyk priamo v hre v ponuke „Options“ -> „Language“, kde opäť môžete nastaviť položku „Texts“ na „Slovenské“. Nezabudnite si v tejto ponuke zapnúť titulky!

Autori

Granis

preklad

testovanie

MixerX
Mário Csaplár

korektúry

diakritika

textúry

testovanie

inštalátor

Prispej nám

PayPal PayPal

Prispej nám cez banku

IBAN: SK7111000000002910938283
BIC/SWIFT: TATRSKBX

PayBySquare

Súvisiace písma

Hodnotenie lokalizácie

Počet hodnotení: 22
Priemerné hodnotenie: 99,1 %

Odoslať hodnotenie