Horizon: Zero Dawn
Horizon: Zero Dawn

Horizon: Zero Dawn

Horizon: Zero Dawn, akčné RPG z roku 2017, sa dočkalo veľkého úspechu napriek tomu, že išlo o titul exkluzívny pre platformu PlayStation 4. Hlavnou postavou je lovkyňa Aloy, ktorá bola vychovávaná ako vyvrheľka mimo svojho kmeňa. Vo futuristickom svete, ktorému vládnu stroje, sa rozhodne odhaliť svoju minulosť a tajomstvo predchádzajúcich civilizácií.

Horizon: Zero Dawn

Dôležité informácie

Lokalizované sú všetky texty hry, teda ponuky, inventár, zručnosti, úlohy, dátové záznamy a titulky počas hry. Zároveň boli prekreslené všetky textúry so smerovými nápismi, ktoré vo svete nájdete na orientačných kameňoch. Lokalizovaná je celá hra, teda nielen základný príbeh, ale aj rozšírenie The Frozen Wilds. 

Lokalizácia je primárne určená pre najnovšiu anglickú verziu hry 1.11.2, avšak podporované sú aj pôvodné anglické verzie hry 1.0 až 1.04 a 1.11. Žiadna iná verzia okrem týchto nie je podporovaná. Testovaná bola iba na platformách Steam a GOG, avšak fungovať by mala aj na platforme Epic. Slovenský jazyk by mal byť v hre aktívny ihneď po nainštalovaní lokalizácie. Nezabudnite si v ponuke zapnúť titulky!

Epero

preklad

terminológia

testovanie

MixerX
Mário Csaplár

technika

diakritika

textúry

korektúry

inštalátor

Iva Roháčová

korektúry

testovanie

Gaunt

testovanie

Prispej nám

PayPal PayPal

Prispej nám cez banku

IBAN: SK7111000000002910938283
BIC/SWIFT: TATRSKBX

PayBySquare

Hodnotenie lokalizácie

Počet hodnotení: 144
Priemerné hodnotenie: 96,7 %

Odoslať hodnotenie