Gears 5
Gears 5

Gears 5

Gears 5 je vysoko hodnotená strieľačka od štúdia The Coalition s rozsiahlou kampaňou a prvkami otvoreného sveta. Nadväzujúc na udalosti zo štvrtého dielu série Gears of War sa tentokrát príbeh zameria na Kait, keď sa vydáte skúmať jej tajomné prepojenie s Rojom.

Gears 5

Dôležité informácie

Lokalizácia prekladá všetok príbehový obsah, ktorý je dostupný v hre jedného hráča alebo v kooperatívnom režime. V slovenčine nájdete video sumarizujúce príbeh celej série Gears of War, video pripomínajúce udalosti z predošlého dielu Gears 4, výcvikový tábor, hlavnú kampaň a rozšírenie Hivebusters.

Lokalizovaná je väčšina textov hry, teda ponuky, rozhranie počas hry, všetky hlavné aj vedľajšie dialógy, popisy a zberateľské predmety, a to s úplnou diakritikou. Po anglicky zostali časti hry, ku ktorým si hra sťahuje texty z internetu, teda obchod, úpravy, novinky a veľmi malá časť príbehových dialógov a herných tipov.

Upozornenie na hru viacerých hráčov (online multiplayer):
Hoci preklad nijakým spôsobom nenarúša hru viacerých hráčov, pre lepší zážitok neodporúčame hrať so slovenčinou cez internet. Vzhľadom na to, že preklad bol zameraný na príbeh, všetky nesúvisiace náhodné hlášky boli preložené automatickým prekladačom. Zároveň sa veľká časť textov sťahuje priamo z herných serverov, preto v hre viacerých hráčov narazíte na kombináciu automatického prekladu a angličtiny.

iNfernity

preklad

terminológia

testovanie

Mike

preklad

Gaunt

preklad

korektúry

testovanie

Iva Roháčová

korektúry

testovanie

MixerX
Mário Csaplár

technika

korektúry

testovanie

inštalátor

Prispej nám

PayPal PayPal

Prispej nám cez banku

IBAN: SK7111000000002910938283
BIC/SWIFT: TATRSKBX

PayBySquare

Hodnotenie lokalizácie

Počet hodnotení: 1
Priemerné hodnotenie: 100,0 %

Odoslať hodnotenie